Dwa pytania do zawodnika dzisiejszego meczu - Mateusza Madziąga

RL:Po dwóch remisach z GKS Kolbudy i Lechią II Gdańsk dzisiaj znowu wracacie na zwycięską ścieżkę, mecz zakończył się zdecydowaną wygraną Stolema 5:1 nad Bytovią II Bytów. Potwierdziłeś w tym spotkaniu, że jesteś w świetnej formie, jeśli weźmiemy pod uwagę 3 ostatnie mecze, to masz na swoim koncie 2 bramki i 4 asysty. Chyba na dobre wróciłeś do formy, którą prezentowałeś przed rudną wiosenną?

MM: Myślę że zbyt szybko na takie wnioski, na pewno dostałem kredyt zaufania od trenera i jak na razie udaje się go spłacać.

RL:Dzisiaj zachowałeś się bardzo altruistycznie, w sytuacji gdzie niejeden zawodnik byłby nieco bardziej egoistyczny i uderzał na bramkę, Ty postanowiłeś wybrać inną opcję i wyłożyć koledze na pustą bramkę. Moim zdaniem to świetnie obrazuje atmosferę w drużynie, że nie ważne kto strzela tylko liczy się końcowy rezultat, zgodzisz się ze mną?

MM: Od najmłodszych lat ojciec wpajał mi do głowy zasadę ze skoro kolega jest lepiej ustawiony to trzeba dograć do niego, myślę ze ważniejsze jest dobro zespołu. Dokładnie wszyscy gramy do jednej bramki i cieszą kolejne dopisane 3pkt