Stolem Gniewino - Wda Lipusz 3:0 (0:0)
bramki: 1:0 Patelczyk 47, 2:0 Sobczyński 57, 3:0 Patelczyk 90
Skład: Olszowiec, Kankowski, Jezierski, Kotwica, Grabowski, Jeżowski, Klarecki, Madziąg (78 Maciołek), Sobczyński, Wardziński (70 Hebel), Patelczyk
Zawodnik meczu - Olszowiec
Przed meczem łatwo można było wskazać faworyta. Gospodarze walczą o miejsca 3-5, goście toczą bój o utrzymanie w IV lidze. Przebieg pierwszej połowy tego nie potwierdził. Stolem grał wolno, ospale, bez pomysłu, to Wda stworzyła dwie sytuacje strzeleckie, w których kapitalnymi interwencjami popisał się Olszowiec. To jemu gniewinianie zawdzięczają, że do szatni schodzili z czystym kontem. W drugiej połowie zobaczyliśmy Stolem aspirujący do gry o najwyższe lokaty. Szybka gra, wykorzystanie skrzydeł, gra kombinacyjna tymi elementami gospodarze zaskoczyli zawodników Wdy. Goście byli bezsilni,wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Dwie bramki strzelił Patelczyk, pewnie pokonując bramkarza gości precyzyjnymi strzałami z lewej nogi. Ładną bramkę strzelił z głowy Sobczyński po dokładnej wrzutce Klareckiego.

"Cieszy wynik i wyłącznie gra w drugiej połowie. O pierwszej trzeba jak najszybciej zapomnieć. Cieszę się, że zespół odpowiednio zareagował na uwagi w przerwie. Kontynuujemy passę meczy bez porażki. Przed nami za tydzień najważniejszy mecz sezonu z Lechią II Gdańsk w 1/8 finału Pucharu Polski. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. ŚRODA 24.04.2019 godz.18.00. Emocji nie zabraknie."  - Podsumował mecz Trener Tomasz Dołotko