Turniej Junior E1 - Gniewino 30.09.2017

W sobotę 30.09.2017 drużyna Stolem Gniewino była organizatorem turnieju Junior E1. Jak przystało na gospodarzy, wszyscy mieliśmy apetyt na pierwsze miejsce i triumf w zawodach rozgrywanych na swoich boiskach. Niestety początek rozgrywek okazał się nerwowy i nie taki jak sobie wymarzyliśmy. W pierwszym meczu trafiliśmy na lidera grupy, drużynę Diego Lębork. W pierwszej połowie chłopcy walczyli jak równy z równym. Niestety druga odsłona meczu pokazała wyższość przeciwników. Ostatecznie przegrywamy z liderem 3:1. W drugim meczu naszym przeciwnikiem był zespół z Luzina. W tym spotkaniu to nasz drużyna była liderem. Niestety dużo niewykorzystanych sytuacji naszych zawodników zemściło się w drugiej połowie. Mecz kończymy remisem 1:1. Po takim początku mogło być już tylko lepiej. Następnym naszym przeciwnikiem był zespół Latarnika Choczewo. Stolem był głodny bramek i zwycięstw. Ruszyliśmy od początku do wysokiego ataku, co w niedługim czasie dało pozytywne efekty. W końcu zagraliśmy na dobrym poziomie. Wygrywamy to spotkanie wynikiem 3:1. Po trzech meczach rozegranych pod rząd w końcu mieliśmy trochę przerwy na regenerację sił. Ostatnim przeciwnikiem, z którym graliśmy był zespół Błękitnych. Od wyniku tego meczu zależało jakie miejsce zajmiemy w klasyfikacji końcowej turnieju. Spotkanie zaczęliśmy podobnie jak mecz wcześniejszy, czyli od wysokiego pressingu. Na boisku jak i poza nim było bardzo nerwowo. Dopiero pierwsza bramka strzelona przeciwnikom dała trochę spokoju. Przeciwnicy za to zaczęli bardziej atakować aby odrobić stratę. Całą sytuację uspokoiła piękna bramka strzelona w drugiej połowie przez naszego zawodnika. Mecz kończymy wynikiem 2:0. Mimo słabego początku cały turniej kończymy na bardzo dobrym II Miejscu. Brawo Drużyna !!!

Serdeczne podziękowania kieruję na ręce rodziców zaangażowanych w pomoc przy organizacji turnieju i sklepiku. Wszystkim mamom za pyszne wypieki, które kusiły w sklepiku oraz za obsługę przy sprzedaży tych wszystkich pyszności. Z wielkim szczęściem pragnę zauważyć, że Stolem to nie tylko drużyna to jedna wielka RODZINA, która potrafi się zjednoczyć i wspólnie robić wielkie rzeczy !!!

Skład drużyny :

Maciej Szpara (bramkarz), Tomek Drewa, Adrian Hoeft, Kacper Zagórowicz, Cyprian Buja, Igor Stanasiuk, Collen Garski, Patryk Wiszniewski,Wojtek Dobrzewiński, Jan Thiel, Patryk Szur, Maksym Juha, Kacper Lieske.

Trener : Tadeusz Semmerling

Wyniki :

Stolem – Diego Lębork 1:3 ( bramka : Patryk Wiszniewski )

Stolem – KTS-K Luzino 1:1 ( bramka : Jan Thiel )

Stolem – Latarnik Choczewo 3:1 ( bramki : Collen Garski, Patryk Szur, Adrian Hoeft )

Stolem – Błękitni Wejherowo 2:0 ( bramki : Patryk Wiszniewski, Tomek Drewa )