Puma Darzlubie - Stolem II Gniewino 3:4

W swoim kolejnym meczu drużyna rezerw Stolema po zaciętym meczu pokonała drużynę Pumy Darzlubie 4:3. Od początku meczu nasz zespół posiadał duża przewagę ale to gospodarze po jednym z kontrataków strzelają bramkę. W 20 minucie Kankowski zagrywa prostopadła piłkę do Jurgielewicza ten wpada w pole karne mija obrońcę który ratuje się faulem i sędzia wskazał na 11 metr. Rzut karny na bramkę zamienia Kankowski i mamy remis. Kolejne minuty to kolejne niewykorzystane sytuacje i druga kontra gospodarzy i przegrywamy 1:2. Przed przerwą ładna akcje wykańcza Jurgielewicz i do przerwy remisujemy 2:2. Po przerwie osiągamy jeszcze większą przewagę czego efektem były dwie bramki. W 65 w zamieszaniu pod bramką zawodnik gospodarzy strzela samobójczego gola i chwilę później Jurgielewicz strzela swojego drugiego gola w tym meczu. Niestety w 87 min gospodarze strzelają kontaktową bramkę i końcówka była bardzo nerwowa ale udaje się dowieść zwycięstwo do końca. Skład drużyny w tym meczu wyglądał następująco. P.Styn- Nowakowski(60 P.Plackowski),B.Kotlowski,K.Karmazy,M.Plackowski- A.Pranga,B.Golda,Sz.Maciolek,K.Kankowski,T.Gora(46 L Kunath)-P Jurgielewicz