Zwycięstwo Stolem II Gniewino

W pierwszej kolejce B Klasy Gr.1 Gdańsk, Stolem II podejmował zespół GKS Linia. Strzelanie w 3' rozpoczął Artur Holcer, po asyście Bartka Gołdy. 5 minut później goście wyrównują wynik spotkania i mamy 1:1. W  20'i 27' na dwubramkowe prowadzenie wyprowadza nas debiutujący w naszym zespole Michał Papke. Goście jednak się nie poddają i strzelają bramkę na 3:2, ale to nie koniec strzelania w pierwszej połowie, ponieważ w 35' bezpośrednio z rzutu wolnego wynik spotkania podwyższa Łukasz Hebel. W drugiej odsłonie meczu, zarówno goście i Stolem strzelają po jednej bramce i Stolem II inauguruje rozgrywki zwycięstwem.

Stolem II Gniewino v GKS Linia 5:3 ( 3' Holcer, 20', 27' Papke, 35' , 88' Hebel )

Skład : Patelczyk - Styn - Plackowski - Blizna ( 46' Zelewski ) - Zieliński - Reck ( Richert ) - Gołda ( 62' Pełkowski ) - Maciołek - Hebel - Papke ( 52' Gawryszewski ) - Holcer.