Pechowy początek rozgrywek drużyny Junior D2 - Luzino 18,08,2018

Drużyna Stolema Gniewino rocznik 2007/08 sezon ligowy rozpoczęła od porażki z zespołem z Luzina. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i wyrównana. Oba zespoły atakowały na zmianę. Niestety po dwóch „głupich” błędach w pierwszej połowie zespół z Luzina na przerwę schodził w komfortowej sytuacji, prowadząc 2:0. Kilka mocnych słów od trenera do naszych zawodników bardzo pomogło. Druga połowa w większości należała do nas. Po zaledwie kilku minutach zdobywamy bramkę kontaktową. Niestety dużo nie wykorzystanych sytuacji oraz szczęście przeciwników gdzie kilka piłek zatrzymało się na słupkach, doprowadziło do nerwowej końcówki meczu. Drużyna za wszelką cenę chciała doprowadzić do remisu. Zagraliśmy bardzo wysoko co niestety w końcówce meczu wykorzystał przeciwnik i strzelił gola na 3:1.

Był to pierwszy mecz na nowych zasadach, więc nie ma co się załamywać. Wracamy do treningów i pracujemy dalej nad formą. Sezon dopiero się zaczyna a po ilości zawodników widać że wakacje jeszcze nie dobiegły końca.

KTS-K Luzino – Stolem Gniewino 3:1

Strzelec bramki : Maksym Jucha

Skład drużyny :

Jan Thiel (bramkarz), Igor Stanasiuk, Patryk Wiszniewski, Maksym Jucha, Jakub Maszota, Kacper Lieske, Marcin Domarus, Cyprian Buja, Robert Domarus, Adrian Hoeft, Wojtek Dobrzewiński, Tymoteusz Albecki.

Trener : Krzysztof Karmazy