Turniej rocznika 2007 – Gniewino 11.06.2017

W minioną niedzielę drużyna Stolem Gniewino rocznik 2007, była gospodarzem ostatniej kolejki ligi junior E2 grupa I. Do zmagań przystąpiliśmy zajmując III miejsce w grupie. Niestety nasze mury i gorący doping kibiców zebranych na orliku, nie do końca nam pomogły. Drużyna stwarzała dużo sytuacji pod bramkami przeciwników, lecz niestety zawodziła skuteczność i wykończenie akcji. Rozgrywki zakończyły się bilansem 2 wygrane i 3 przegrane. Mecze były zacięte i wyrównane co można zauważyć w tabeli końcowej. O zajętych miejscach decydowały bramki ponieważ I i II miejsce zdobyło tyle samo punktów. Sytuacja powtórzyła się również na miejscu III i IV. Turniej zakończyliśmy na IV miejscu, co niestety skutkowało spadkiem w tabeli głównej. Ostatecznie ligę Stolem zakończył również na IV miejscu. Zwycięzcą ligi została drużyna PKS Jastarnia. Zwycięzcom gorąco gratulujemy.

Drużyna oraz Klub Stolem pragnie gorąco podziękować rodzicom zaangażowanym w przygotowanie sklepiku, oraz kibicom zgromadzonym za gorący doping.

Skład drużyny :

Dobrzewiński Wojtek, Domarus Marcin, Drewa Tomasz, Jucha Maksymilian, Krause Mikołaj, Szur Patryk, Szpara Maciej, Lieske Kacper, Hoeft Adrian, Domarus Robert, Szpara Michał.

Trener : Tadeusz Semmerling

Mecze :

Stolem – Klif Chłapowo 1:0 ( bramka : Domarus Marcin )

Stolem – Korona Żelistrzewo 1:0 ( bramka : Hoeft Adrian )

Stolem – Konsal Sławoszyno 0:1

Stolem – PKS Jastarnia 0:3

Stolem – Kaszuby Połchowo 5:0 ( bramki : Lieske Kacper, Jucha Maksymilian, Szur Patryk, Domarus Robert, Domarus Marcin )

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I miejsce – Korona Żelistrzewo 12 pkt.

II miejsce – Konsal Słąwoszyno 12 pkt.

III miejsce – PKS Jastarnia 9 pkt.

IV miejsce – Stolem Gniewino 9 pkt.

V miejsce – Klif Chłapowo 3 pkt.

VI miejsce – Kaszuby Połchowo 0 pkt.