Turniej ligowy JE1 - Bożepole Wielkie 14.04.2018

W minioną sobotę zawodnicy rocznika 2007 uczestniczyli w pierwszym turnieju ligowym rundy wiosennej. Mecze odbyły się na boiskach w Bożympolu Wielkim. Standardowo w zawodach udział brało sześć drużyn. Pogoda w dniu turnieju była wymarzona. Wszyscy przybyliśmy na miejsce pozytywnie nastawieni i gotowi do walki. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Mimo równej gry i zaciętej rywalizacji nie do końca jesteśmy zadowoleni z wyników. Zawody zakończyliśmy bilansem : 1 wygrana, 1 remis i 3 porażki. Nie załamujemy się i trenujemy dalej. Przed nami jeszcze dwa turnieje, więc jest o co walczyć.

Wyniki :

Stolem – Błękitni III Wejherowo 0 :3

Stolem – KTS-K Luzino 1-1 (bramka : Jakub Maszota)

Stolem – AP Diego Lębork 4:1 (bramki : Jakub Maszota x3, Jan Thiel)

Stolem – LZS II Bojano 0:1

Stolem – Błękitni II Wejherowo 1:4 (bramka : Jan Thiel)

Skład :

Tomasz Drewa (bramkarz), Cyprian Buja, Wojtek Dobrzewiński, Marcin Domarus, Adrian Hoeft, Maksym Jucha, Kacper Lieske, Jakub Maszota, Jan Thiel.

Trener : Tadeusz Semmerling .