STOLEM 2003/2005 REMISUJE W GDAŃSKU

Po przegranej w pierwszym meczu rundy wiosennej z Koroną Żelistrzewo 1:4 (gol Oskar Matlewski, asysta Kacper Erdmann), Stolem 2003/2005 bez chorego Kacpra Erdmanna udał się w niedzielę do Gdańska by zmierzyć się z miejscowym Portowcem. Zgodnie z oczekiwaniami był to bardzo trudny mecz. W pierwszej połowie Dawid Plackowski dwukrotnie był bliski zdobycia gola. Przy pierwszej próbie piłka uderzyła w poprzeczkę, przy drugiej obrońca gospodarzy wybił futbolówkę zmierzającą do pustej bramki. Portowiec również stwarzał sobie okazje bramkowe, jednak Szymon Hebel pewnie spisywał się w bramce, a po jednej z akcji Bartek Toczek wybił piłkę z linii bramkowej. W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie. W 41 minucie Dawid podaje do Bartka, który strzałem z 17 metrów umieszcza piłkę w okienku bramki gospodarzy. Z prowadzenia cieszyliśmy się tylko 11 minut, bowiem zawodnik Portowca nie dał szans Szymonowi w sytuacji sam na sam. Mimo kilku okazji z obu stron wynik do końca meczu nie uległ zmianie.

Portowiec - Stolem 1:1 (0:0) Skład: Szymon Hebel - Dawid Mielke, Mikołaj Pranga, Kuba Jurkowski, Norbert Fjał - Jakub Styn, Bartosz Toczek - Michał Szmidt, Wojciech Świtała, Miłosz Waraksa oraz Jędrzej Okoń, Oskar Matlewski, Gracjan Mach, Bartłomiej Wieczorek, Patryk Bober.