ÓSEMKA LĘBORK - STOLEM 2006 GNIEWINO 2-7

W swoim pierwszym ligowym meczu na dużym boisku, chłopcy z rocznika 2006 pokonali w Lęborku tamtejszą Ósemkę. Już w pierwszej minucie Adrian Waraksa wykorzystał prezent od bramkarza i zdobył gola na 1:0. W pierwszej połowie Stolem miał przytłaczającą przewagę czego efektem były dalsze 4 gole, strzelone przez Adriana - 3 i Oliwiera Szura. Na początku drugiej połowy swoją piątą bramkę zdobył Adi Waraksa podwyższając wynik na 6:0. Od tego momentu tempo naszych akcji wyraźnie spadło przez co gospodarze zdobyli dwie bramki. Trzy minuty przed końcem bramkę zdobył Patryk Wiszniewski ustalając wynik na 7:2.  Doskonałe zawody rozegrał strzelec 5 bramek Adi Waraksa ale na pochwałę zasługują też Kuba Sałahub, Wojtek Matlewski i Radek Selonka. Pozostali zawodnicy, którzy brali udział w dzisiejszym meczu tu to: Kacper Jurkowski, Maciek Toczek, Oliwier Szur, Patryk Szur, Oliwier Karsznia, Michał Kunath, Oliwier Soitz, Oliwier Bieszke, Patryk Behrendt