Stolem II Gniewino - Przegrywamy w Chłapowie.

Niestety nie udała się inauguracja sezonu naszych rezerw w b klasie. Przegrywamy w Chlapowie z miejscowym Klifem aż 1:5. Wynik zdecydowanie gorszy niż nasza gra. Od początku spotkania żadna z drużyn nie potrafi wypracować sobie przewagi gra toczy się głównie w środku pola. W 21 min wrzutka gospodarzy w pole karne zbyt krótkie wybicie naszych obrońców i ustawiony na 16 metrze zawodnik strzela nie do obrony. Po chwili mogliśmy odpowiedzieć lecz nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niewykorzystana sytuacja mści się i nieporozumienie naszych obrońców wykorzystują gospodarze. W 35 strzelamy kontaktowa bramkę daleki wyrzut z autu P. Styna i Sz. Maciolek ładnie obraca się w polu karnym i strzela nie do obrony. Kiedy wydawało się z takim wynikiem zejdziemy do szatni w 43 min gospodarze wykonują rzut wolny długa wrzutka w pole karne zamieszanie i niestety zawodnik gospodarzy strzela na 3:1. Na drugą połowę wychodzimy z dwoma zmianami i chęcią odrobienia strat. Już w pierwszej akcji sytuacji sam na sam nie wykorzystał Jurgielewicz dwie minuty później kolejna setka. Następnie kolejna dobra akcja Jurgielewicza mija dwóch obrońców zagrywa w przed bramkę ale niestety tam nie ma nikogo.Kiedy wydawało się bramka dla nas jest kwestia czasu to gospodarze strzelają kolejna próba wrzutki w pole karne wyszedł z tego strzał i mamy 1:4. Nie poddajemy się kolejna dobra sytuacja Jurgielewicza , strzał w poprzeczkę z wolnego M. Świtały kolejny rzut wolny strzela Kankowski i bramkarz wybija na rzut rożny. Niestety w końcówce gospodarze wychodzą z kontra faul P. Berhenta w polu karnym i jest 1:5. Trudno poczatek fatalny ale nie poddajemy się głową do góry i kolejne mecze przed nami. Jak widać będzie to dla nas ciężka liga i bez walki zaangażowania nie da się wygrać. Za tydzień kolejny mecz z liderem z Wierzchucinia trzeba zagrać przede wszystkim skuteczniej, twardo w obronie i powinno być dobrze. Dziś wystąpiliśmy w następującym składzie. P.Wenta- P.Behrent, M.Switala(80' M.Wolosatow) B.Golda, P.Styn(46' P. Jurgielewicz)- K.Karmazy, M.Plackowski, K.Kankowski, A.Pranga(60' L.Kunath) , Sz Maciolek, G.Blizna( 46' Sz. Kankowski).