Turniej o Puchar Starosty Puckiego rocznik 2008 i młodsi

Kolejny turniej rocznika 2008 za nami.

W minioną sobotę tj. 11 marca nasza drużyna brała udział w turnieju organizowanym przez Kaszuby Połchowo o Puchar Starosty Puckiego. W zawodach brało udział 10 drużyn. Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy.

W swojej grupie nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze. Rozgrywając cztery mecze, odnotowaliśmy komplet zwycięstw. Zdobyliśmy 12 punktów strzelając przeciwnikom 8 bramek, bez straty gola.

Niestety w półfinałach szczęście nas opuściło. Zawodnicy rozluźnieni po zwycięstwach w grupie za spokojnie podeszli do spotkania z drużyną Jedynki Reda I. W pierwszych minutach szybko straciliśmy dwie bramki, a kontuzji doznał nasz zawodnik Adrian Hoeft. Niestety mimo wielkiej mobilizacji udało się odrobić tylko jedną bramkę, więc drużynie została tylko walka o miejsce trzecie. W tym meczu na drodze stanęła nam na drodze drużyna MZKS Hel. Bez Adriana nasza drużyna zagrała w osłabionym składzie. Mimo walki rywale okazali się być za silni dla naszych zawodników. Dodatkowo zawodnicza z Helu została królową strzelców, więc nie mamy się czego wstydzić przegrywając mecz. Ostatecznie turniej ukończyliśmy na IV miejscu.

Czekamy na dalsze sukcesy naszych pociech jednocześnie gorąco im kibicując.

Skład drużyny:

Konrad Szur (bramkarz), Robert Domarus, Adrian Hoeft, Jan Thiel, Collen Garski, Cyprian Buja, Olaf Bach, Igor Stanasiuk, Tymoteusz Albecki.

Trener : Tadeusz Semmerling

Strzelcy bramek: