Sparing Stolem 2002

Dnia 15.03.2017 r. o godz. 17.00 Stolem 2002 rozegrał kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem był zespól Wicher Wierzchucino. Mecz został rozegrany w bardzo "wiejących" warunkach atmosferycznych, co utrudniało znacząco konstruowanie akcji przez oby dwa zespoły. Nasi zawodnicy od początku spotkania narzucili szybkie tempo gry, zmuszając przeciwnika do biegania za piłką, ale to goście na przerwę schodzili z dwu bramką przewagą. Po zmianie stron w naszym zespole doszło do kilku nie typowych zmian m.in. Pako zagrał na ŚP a Wojtek Świtała grał z kontuzją na LO. Mecz zakończył się wynikiem 0:5, na uwagę zasługuje fakt, że to Stolem operował piłką i stworzył kilka sytuacji po ciekawych akcjach, negatywnym zaś aspektem jest kolejna sytuacja w której nasz zespól podchodzi do spotkania w 12-u zawodników, gdzie na co dzień nasz zespól liczy 19 osób.

W sobotę kolejny sparing o godz 14.00 na boisku sztucznym, przeciwnik Gryf 2002 Wejherowo.

Skład: Patryk Sychowski-Wiktor Lesnau-Robert Blizna-Kuba Jurkowski(41' Wojtek Świtała)- Kacper Erdmann-Dawid Slottke-Maciej Pełkowski-Oskar Zieliński-Cyprian Schroder-Tymoteusz Garra Torres Garski.