Turniej ligowy rocznika 2008 – Reda

W sobotę 06.05.2017 nasza drużyna rocznika 2008 i młodsi, uczestniczyła w turnieju ligowym organizowanym przez zespół Orląt Reda. Po ostatnich dniach gdzie pogoda nie sprzyjała, okazało się, że sobotnie zawody odbyły się w sprzyjających słonecznych warunkach. Jak się później okazało słoneczna aura udzieliła się również naszym zawodnikom. W końcu nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki w pełni skupiona co przełożyło się na zwycięstwo. Jak się później okazało nie były to ostatnie zdobyte 3 punkty tego dnia. W całym turnieju rozegraliśmy pięć meczy, z czego trzy zakończyły się naszym zwycięstwem, a dwa kolejne remisami. Zdobywając 11 punktów zajęliśmy wspaniałe PIERWSZE miejsce w całym sobotnim turnieju. Wynik ten jest nagrodą dla każdego z naszych piłkarzy, którzy dali z siebie wszystko oraz pokazali ducha i siłę walki o każdą piłkę.

Podziękowania za wynik drużyny składam trenerowi Tadeuszowi za pracę włożoną na treningach z chłopakami. Również wielkie podziękowania składam w kierunku naszej drużynowej „ Żylety” ( przybyłym rodzicom ), za gorący doping, który w wielkim stopniu pomógł drużynie w osiągnięciu końcowego sukcesu.

W turnieju debiut jako bramkarz zaliczył Tymoteusz Albecki. Gratulujemy odwagi, skutecznych interwencji oraz zapału do dalszego kształcenia umiejętności bramkarskich.

Skład drużyny :

Konrad Szur (bramkarz), Tymoteusz Albecki (bramkarz), Robert Domarus, Adrian Hoeft, Jan Thiel, Collen Garski, Cyprian Buja, Igor Stanasiuk, Marcel Synowiecki, Aleksander Block, Olaf Bach.

Trener : Tadeusz Semmerling

Strzelcy bramek :