Podział punktów w Gdańsku

Do sobotniej potyczki z Jaguarem Gdańsk przystąpiliśmy osłabieni dwoma zawodnikam. Adam Dołotko i Kamil Patelczyk musieli pauzować za nadmiar żółtych kartek. W ich miejsce do składu wskoczyli Janek Zabłotni i Olek Jakubik. Dodatkowym utrudnieniem dla obu drużyn był panujący upał tym bardziej, że mecz rozpoczął się tuż po godzinie 12. Początek meczu bardzo słaby w wykonaniu obydwu drużyn. Od 25 minuty Jaguar zaatakował śmielej i to się przełożyło na trzy doskonałe sytuacje bramkowe. Świetnie w bramce spisywał się Dawid Dąbrowny, który zajął miejsce ostatnio broniącego Kuby Olszowca. W 37 minucie Dawid niestety musiał wyjąć piłkę z siatki. Po zamieszaniu w naszym polu karnym żaden z obrońców nie był w stanie wybić piłki spod nóg napastnika gospodarzy i zrobiło się jeden do zera. Zadziałało to mobilizująco na Stolem. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Maciej Koszałka dośrodkował w pole karne i Paweł Sobczyński pewnym strzełem z piątego metra pokonał bramkarza Jaguara. Sędzia tego meczu po tej bramce nakazał zespołom udać się do szatni na przerwę. Po zmianie stron zawodnicy za bardzo sobie wzieli do głowy pogodę i zrobiło się piknikowo. Można powiedzieć, że ta część meczu się odbyła. Jedynie na uwagę zasługuje fakt, że trener Tomasz Dołotko po raz kolejny dał szansę gry naszemu juniorowi i Szymon Maciołek zalicza kolejne minuty na czwartoligowych boiskach. Składy na naszej stronie w zakładce szczegóły meczu.