Zaskakująca porażka

W sobotę 20 maja Stolem 2002 rozegrał mecz ligowy z zespołem Cisowa Gdynia. Po 8 minutach spotkania Stolem prowadził 2:0 po bramce Cypriana Schrodera i samobójczym trafieniu Kamila Wierzbickiego. W 28' goście strzelają bramkę kontaktową a chwilę później trafiają w poprzeczkę. Na początku drugiej połowy Cypek, Tofik i dwukrotnie Ziele marnują 100% sytuację, co później się zemściło. Goście zajmujący ostatnie miejsce w tabeli w ciągu 10 minut strzelają 3 bramki. Nasi zawodnicy starali się odrobić straty ale czasu starczyło tylko na bramkę  z rzuty karnego w 70 minucie.

Stolem 2002 Gniewino - Cisowa Gdynia 3:4 ( 2' Cyprian Schroder, 8' Kamil Wierzbicki-sam, 70' Kacper Erdmann - 28' i 67' Adrian Turzyński, 55' Sebastian Mołodowicz, 57' Mateusz Kaczmarek)

Skład: Patryk Sychowski-Wiktor Lesnau-Paweł Fusowski-Robert Blizna-Kuba Jurkowski-Kacper Erdmann-Kacper Mallek-Maciej Pełkowski-Oskar Zieliński-Cyprian Schroder-Artur Holcer ( 36' Wojtek Świtała ).