Weekendowe granie.

W najbliższy weekend w rozgrywkach ligowych zagrają cztery drużyny naszego klubu. Pierwszy zespół prowadzony przez Trenera Tomasza Dołotko, w sobotę o 16.00 podejmie na Arenie Mistrzów Gwiazdę Karsin. Dla pierwszych stu osób, które pojawią się na meczu czeka poczęstunek w postaci kiełbaski oraz napoju. W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych. Dla trzech najlepszych wykonawców czekają nagrody, które (tak samo jak kiełbaski i napoje) ufundowała Firma Scafftech (https://www.facebook.com/Scafftech/) zajmująca się outsourcingiem pracowników produkcji.
Drugi zespół seniorski swój mecz rozegra w niedzielę o godzinie 14.00. Przeciwnikiem podopiecznych Trenera Piotra Plackowskiego będzie Sokół Strzelno.
Również drużyny juniorskie zagrają w ten weekend. Na mecz do Choczewa uda się zespół Trenera Tadeusza Semmerlinga, występujący w lidze Młodzik D2. Początek o godzinie 11.00 w sobotę.
Też o godzinie 11.00, ale w niedzielę i w roli gospodarza rozgrywki zainauguruje nasza najstarsza drużyna młodzieżowa - Trampkarz C1, prowadzona przez Trenera Piotra Basińskiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na mecze naszych drużyn.