UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU

Zarząd Klubu Sportowego Stolem ma zaszczyt zaprosić w  zawodników i ich rodziny oraz wszystkich sympatyków Klubu na uroczyste podsumowanie sezonu, które odbędzie się w piątek 16 czerwca. Część oficjalna odbędzie się na Hali Widowiskowo - Sportowej o godzinie 16.30. Po niej planujemy zawody sportowe dla rodziców. O 21.00 w Trzech Koronach rozpocznie się Bal Stolema gdzie przy smacznych daniach serwowanych przez Hotel Mistral oraz muzyce będziemy bawić się do białego rana. Wejście na zabawę taneczną jest odpłatne ( 100 zł od osoby). Zapisywać można się u trenerów i kierowników drużyn tylko do 5 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona ale pierwszeństwo oczywiście mają rodzice zawodników, którzy tak dzielnie wspierali ich przez cały sezon.