Turniej Rodziców

W minioną sobotę 4 stycznia po raz kolejny został rozegrany Turniej Rodziców z cyklu Stolem Cup. W rozgrywkach udział wzięły dwa zespoły damskie - Białe (Wioleta Albecka, Lidia Baran, Grażyna Buja, Sylwia Chamrycz, Agnieszka Stanasiuk, Ewa Świtała) i Zielone (Izabela Kamińska, Karolina Lieske, Agnieszka Styn, Bożena Styn, Sylwia Synowiecka). Panie rozegrały między sobą cztery mecze. Były one pełne emocji, zwrotów akcji, a także wesołych sytuacji. Zawodniczki w zielonych strojach były skuteczniejsze w swoich działaniach, choć tak naprawdę zwyciężczyniami mogą czuć się wszystkie Panie biorące udział w grze. Najlepszą strzelczynią została Karolina Lieske, bramkarką Grażyna Buja, a najlepszą zawodniczką Sylwia Synowiecka.

Do rozgrywek męskich przystąpiły trzy drużyny. Ojcowie, wujkowie, znajomi oraz trenerzy zawodników Junior B (rocznik 2003-2006), Młodzik D2 (rocznik 2008-2010) oraz łączone grupy Tramkarz C2 (r. 2006-2007) + Grupa Naborowa + Bambini. Podobnie jak w rozgrywkach Pań było dużo emocji, bramek i dobrej zabawy. System każdy z każdym, mecz + rewanż. Bezkonkurencyjny okazał się zespół Młodzik D2, drugie miejsce Junior B, a najniższy stopień podium uzupełnił zespół łączony Trampkarz C2+Grupa Naborowa+Bambini. Najlepszym strzelcem został Kamil Buja, bramkarzem Piotr Waraksa, zaś najlepszym zawodnikiem wybrano Wiktora Stefańskiego.

Organizatorzy dziękują Pani Alicji Ewald - Abako za fotorelację z turnieju, Mamom za upieczone ciasta oraz wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom za sportową rywalizację i dobrą zabawę.