Turniej rocznika 2008 - Lębork 17.06.2017

W sobotę 17.06 drużyna Stolem Gniewino rocznik 2008, uczestniczyła w ostatniej kolejce ligi junior F1. Gospodarzem turnieju była drużyna Pogoni Lębork. Do zmagań przystąpiliśmy zajmując III miejsce w grupie. Niestety nasz wysiłek i gorący doping rodziców, nie do końca nam pomogły. Drużyna stwarzała dużo sytuacji pod bramkami przeciwników, lecz niestety zawodziła skuteczność i wykończenie akcji. Rozgrywki zakończyły się bilansem 2 wygrane, 1 remis i 2 przegrane. Mecze były zacięte, ponieważ każda drużyna chciała osiągnąć jak najlepszy wynik. Ostatecznie ligę Stolem zakończył również na IV miejscu, tak samo jak starsi koledzy z drużyny rocznik 2007. Zwycięzcą ligi została drużyna Pogoń Lębork. Zwycięzcom gorąco gratulujemy. Gorące podziękowania dla rodziców oraz kibiców, którzy gorąco dopingowali drużynie.

Klub, trener oraz kierownik drużyny pragną życzyć drużynie pogodnych, spokojnych oraz pełnych wrażeń wakacji. Równocześnie przypominam, że od dnia 24.07.2017 wznawiamy treningi.

Skład drużyny :

Tymoteusz Albecki (bramkarz), Aleksander Block, Robert Domarus, Adrian Hoeft, Igor Stanasiuk, Olaf Bach, Marcel Synowiecki, Nikodem Stefański, Michał Szpara, Adrian Fatel.

Trener : Tadeusz Semmerling

Mecze :

Stolem – Orlęta Reda 0:1

Stolem – Pogoń Lębork 0:3

Stolem – Korona Żelistrzewo 0:0

Stolem – Wicher Wierzchucino 5:0 (bramki: Synowiecki -1, Domarus - 2, Stanasiuk - 1, samobójcza -1)

Stolem – PKS Jastarnia 3:0 (bramki: Domarus -1, Hoeft -1, Block – 1)

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I miejsce – Orlęta Reda 13 pkt.

II miejsce – Pogoń Lębork 12 pkt.

III miejsce – Korona Żelistrzewo 8 pkt.

IV miejsce – Stolem Gniewino 7 pkt.

V miejsce – PKS Jastarnia 3 pkt.

VI miejsce – Wicher Wierzchucino 0 pkt.