Turniej ligowy rocznika 2008 – Żelistrzewo

W minioną niedzielę tj. 28,05,2017 rocznik 2008 brał udział w turnieju ligowym, którego gospodarzem była drużyna Korony Żelistrzewo. Pogoda podczas rozgrywek dopisała, aż za bardzo. Była idealna do plażowania lub biwakowania, a nie jak się później okazało do gry w piłkę nożną. Stolem po delikatnej rozgrzewce przystąpił do pierwszego meczu. Chłopacy ruszyli od pierwszego gwizdka do ataku, zamykając drużynę Wichra Wierzchucino na własnej połowie. Wysoki pressing okazał się skuteczny i mecz zakończył się wysoką wygraną naszej drużyny. Następnie bez chwili wytchnienia graliśmy następny mecz z liderem naszej grupy Pogonią Lębork.

Zacięta walka na boisku oraz liczne ataki naszych piłkarzy niestety nie wystarczyły. Pogoń wykorzystała jedną z akcji i mecz zakończył się wygraną przeciwnika.

Pierwsze dwie rozgrywki oraz palące słońce odbiły się na formie naszych chłopców w późniejszych meczach. Do rozegrania zostały przed nami trzy mecze. Chęci na wygraną w kolejnych meczach były bardzo duże, natomiast zabrakło sił i zgrania zawodników Stolema co przesądziło o remisach w tych spotkaniach.

Ostatecznie Stolem zajął na turnieju IV miejsce.

Gratulacje dla piłkarzy za walkę na boisku oraz przybyłym kibicom za gorący dopping, który pomagał zawodnikom w chwilach słabości.

Skład drużyny :

Tymoteusz Albecki (bramkarz), Robert Domarus, Adrian Hoeft, Jan Thiel, Cyprian Buja, Igor Stanasiuk, Marcel Synowiecki, Aleksander Block, Olaf Bach.

Trener : Tadeusz Semmerling

Strzelcy bramek :

Adrian Hoeft – 3

Robert Domarus – 2

Marcel Synowiecki – 2

Aleksander Block – 2

Jan Thiel – 1

Igor Stanasiuk – 1

Wyniki meczów :

Stolem – Wicher Wierzchucino 7:0

Stolem – Pogoń Lębork 0:1

Stolem – PKS Jastarnia 2:2