Turniej ligowy Junior E2 – Bojano 12,11,2017

W niedzielę 12 listopada drużyna Stolem Gniewino rocznik 2008 rozegrała ostatni turniej ligowy w tym roku. Mimo wcześniejszego odwołania pierwotnej daty turnieju z powodu pogody, ta również okazała się nie do końca trafiona z pogodą. Z powodu wcześniejszych opadów deszczu boisko było mokre, wiał silny wiatr i panowała niska temperatura. Mimo złych warunków chłopaki dali z siebie wszystko i rozgrywki były na dobrym poziomie. W sumie rozegraliśmy 5 meczy z czego 1 wygraliśmy, 2 zremisowaliśmy i 2 przegraliśmy. Rozgrywki jesienne kończymy na IV miejscu w tabeli. Przed nami przerwa przed rundą wiosenną. Ten czas trzeba wykorzystać w pełni, aby wrócić silniejszymi i pokazać charakter na boisku. Trzeba powalczyć o lepsze wyniki i miejsce w tabeli.

Skład drużyny :

Aleksander Block, Olaf Bach, Robert Domarus, Collen Garski, Adrian Hoeft, Igor Stanasiuk, Nikodem Stefański, Konrad Szur, Jan Thiel, Cyprian Buja, Michał Szpara

Wyniki :

Stolem – Lew Lębork 0:2

Stolem – Profan Gościcino 1:1 (bramka : Robert Domarus)

Stolem – KTS-K Luzino 2:0 (bramki : Jan Thiel x2)

Stolem – Pogoń Lębork 0:3

Stolem – LZS Bojano 1:1 (bramka : Igor Stanasiuk)