Turniej ligowy JE2 – Władysławowo 21.04.2018

Zawodnicy Stolema Gniewino rocznik 2008 w minioną sobotę, uczestniczyli w pierwszym turnieju ligowym rundy wiosennej. Gospodarzem była drużyna Władysławowa. Mimo ładnej aczkolwiek bardzo wietrzej pogody, pokazaliśmy przeciwnikom naszą siłę. W rozegranych pięciu meczach, zebraliśmy komplet zwycięstw. Szczęście sprzyjało przeciwnikom, ponieważ nasi zawodnicy oddawali dużo strzałów z czego wiele nie trafiało celu. Gdyby wszystkie nasze sytuacje zostały wykorzystane, to wyniki w niektórych meczach mogły być znacznie większe. Brawo dla drużyny za walkę i z niecierpliwością czekamy na kolejny pokaz siły podczas turnieju, który odbędzie się 12 maja na naszych boiskach.

Oczywiście już dziś zapraszamy wszystkich rodziców i całe rodziny do gorącego dopingowania naszej drużyny.

Wyniki :

Stolem – Wicher Wierzchucino 6:1  (bramki: Adrian Hoeft 2x, Jan Thiel 2x, Alek Block, Collen Garski )

Stolem – Profan Gościcino 4:0  (bramki: Alek Block 2x, Adrian Hoeft, Robert Domarus )

Stolem – KTS-K Luzino 6:0  (bramki: Alek Block 3x, Robert Domarus 2x, Jan Thiel )

Stolem – Błękitni II Wejherowo 2:1  (bramki: Adrian Hoeft 2x )

Stolem – MKS Władysławowo 4:1  (bramki: Alek Block , Robert Domarus, Igor Stanasiuk, Jan Thiel )

Skład :

Konrad Szur (bramkarz), Aleksander Block, Cyprian Buja, Robert Domarus, Collen Garski,Adrian Hoeft, Igor Stanasiuk, Michał Szpara, Jan Thiel.

Trener : Tadeusz Semmerling