Turniej JE2 – Gniewino 12.05.2018

W minioną gorącą sobotę nasz drużyna była gospodarzem rozgrywek turniejowych swojego rocznika. Pogoda bardzo sprzyjała wypoczynkowi, natomiast trochę przeszkadzała w bieganiu po boiskach. Wszystkie drużyny wylały mnóstwo potu w walce o bramki i punkty.

Stolem po pierwszy meczu, w którym wywalczył zwycięstwo niestety stracił siły i koncentrację. Skutkiem tego dwa następne mecze zagraliśmy słabo oddając zwycięstwa przeciwnikom. Sytuacja w klasyfikacji zrobiła się nieciekawa dla naszego zespołu, więc nasza drużyna musiała wziąć się do roboty. W przerwie między meczami trener udzielił kilku wskazówek naszym piłkarzom. Chłopaki wzięli rady do siebie, co było widać w następnych meczach. Ostatnie dwa spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem, co ostatecznie dało nam III miejsce.

Dziękujemy przybyłym rodzicom i znajomym wszystkich drużyn za gorący doping.

Skład drużyny :

Tomasz Okrój (bramkarz), Konrad Szur (bramkarz), Tymoteusz Albecki, Aleksander Block, Cyprian Buja, Robert Domarus, Collen Garski, Adrian Hoeft, Igor Stanasiuk, Michał Szpara, Jan Thiel.

Trener : Tadeusz Semmerling

Wyniki :

Stolem – MKS Władysławowo 2:0 (bramki : Michał Szpara x2)

Stolem – KTS-K Luzino 1:3 (bramka : Jan Thiel)

Stolem – Wicher Wierzchucino 0:1

Stolem – Profan Gościcino 4:0 (bramki : Adrian Hoeft, Jan Thiel, Robert Domarus, samobójcza)

Stolem – Błękitni II Wejherowo 4:0 (bramki : Jan Thiel, Adrian Hoeft x2, Aleksander Block)

Klasyfikacja turnieju :

I miejsce – KTS-K Luzino