SZTANDAR DLA KLUBU

W zeszłym roku obchodziliśmy 25-lecie istnienia Klubu który, przez te lata  był ważną cześcią organizmu Gminy. Aby docenić wkład Stolema w rozwój sportu w Gniewinie i jego godne reprezentowanie w województwie, kraju czy ostatnio nawet za granicą Wójt postanowił ufundować nam sztandar. Uroczyste wręczenie odbędzie się 26 maja o godzinie 13.00 na Hali Sportowej w Gniewinie. Wśród zaproszonych gosci znajda się tak znani  piłkarze jak Włodzimierz Lubański czy Grzegorz Lato.

W związku z tym, że impreza ta pokrywa się nam z zakonczeniem rozgrywek ligowych postanowiliśmy skorzystać z okazji i podsumować tego dnia miniony sezon. Uhonorowani statuetkami zostaną najlepsi juniorzy w Klubie. Po uroczystości odbedzie się tradycyjny mały poczęstunek przy grillu a dzieci beda mogły wyszaleć się na dmuchancach.

O godzinie 16.00 swój ostatni mecz w sezonie w roli gospodarza rozegra nasza IV ligowa druzyna. Mam nadzieję, że wszyscy wspólnie pójdziemy im kibicować i pobijemy rekord frekwencji. W przerwie meczu ojcowie juniorów będą mieli okazje zmierzyć się na boisku z trenerami. Mecz będzie krótki ale każdy kto wczesniej zgłosi u trenera chęć wziecia udziału będzie miał szanse pobiegać na głównej płycie przy pełnych trybunach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców naszych zawodników i sympatyków klubu. Obecność zawodników w tak ważnym dniu jest obowiązkowa.