Stolem Gniewino - PKS Jastarnia Junior D2

Stolem Gniewino - PKS Jastarnia  Junior D2

W minioną sobotę rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Na wyjeździe podejmowaliśmy drużynę PKS Jastarnia. Początek meczy w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych. Ciężko było wyprowadzić piłkę z własnej połowy boiska. Przeciwnik mocno napierał czego efektem były strzelone bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 do przeciwników.

Przerwa i słowa trenera bardzo pomogły naszym zawodnikom. Od pierwszych minut drugiej odsłony meczu, to my graliśmy lepiej. W końcu wszystko wychodziło i to przeciwnik miał problemy z prowadzeniem gry. Strzelenie pierwszej bramki jeszcze bardziej zmotywowało naszych chłopaków. Mecz zakończyliśmy zwycięstwem 5:3.

Brawo Drużyna, Brawo Kibice !!!

Strzelcy bramek :

Patryk Wiszniewski x2

Jakub Maszota x2

Jan Thiel x1

Skład :

Wojtek Dobrzewiński (bramkarz), Cyprian Buja, Tymoteusz Albecki, Igor Stanasiuk, Maksym Jucha, Patryk Wiszniewski, Jakub Maszota, Jan Thiel, Robert Domarus, Michał Szpara, Collen Garski.