Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo Junior D2 06.10.2018

Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo   Junior D2 06.10.2018

W sobotę drużyna Stolema Gniewino Junior D2 podejmowała u siebie zespół Kaszuby Połchowo.W pierwszej połowie nasi zawodnicy grali poprawnie co zaowocowało strzeleniem bramki przeciwnikowi. Niestety apetyt był na więcej goli. W przerwie meczu trener przekazał chłopakom cenne rady oraz wytknął błędy. Na drugą połowę wyszła odmieniona drużyna Stolema. Dzięki poradom trenera nie trzeba było długo czekać na kolejne gole. Drużyna z bramki na bramkę coraz bardzie się rozkręcała i grała coraz pewniej. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem, wynikiem 7:0.

Brawo drużyna za cenne trzy punkty, no i oczywiście czekamy na więcej.

Dziękujemy również rodzicom za gorący doping.

Skład :

Tomasz Drewa ( bramkarz), Jan Thiel, Cyprian Buja, Wojtek Dobrzewiński, Bartek Kolb, Michał Szpara, Maksym Jucha, Marcin Domarus, Igor Stanasiuk, Tymoteusz Albecki, Mikołaj Krause, Patryk Wiszniewski, Jakub Maszota, Kacper Lieske.

Trener : Krzysztof Karmazy