Stolem Gniewino - Barca Bolszewo Junior D2 03.11.2018

Stolem Gniewino - Barca Bolszewo   Junior D2 03.11.2018

W dniu wczorajszym drużyna Stolema Junior D2 rozegrała swój przedostatni mecz rundy jesiennej. Przeciwnikiem była Barca Bolszewo. Spotkanie rozpoczęło się bardzo pomyślnie dla naszych chłopaków. W pierwszych minutach po świetnej akcji piłka trafiła pod nogi Patryka Wiszniewskiego, który strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza Barcy. Cała pierwsza połowa była pod dyktando naszej drużyny. Przeciwnicy sporadycznie podchodzili pod nasze pole karne. W przerwie meczu trener przekazał uwagi co do gry naszym zawodnikom, co poskutkowało w drugiej połowie. Dalej byliśmy zespołem dominującym i atakującym na boisku. Niestety mimo wielu bardzo dobrych akcji brakowało skutecznych strzałów na bramkę Bolszewa. Jakość akcji jakie stworzyliśmy bardzo cieszy, lecz trzeba jeszcze popracować nad wykończeniem. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 dla Stolema i mamy kolejne 3 punkty w tabeli. Dziękujemy obecnym rodzicom za gorący i energiczny doping.

Skład :

Tomasz Drewa (bramkarz), Jakub Maszota, Maksym Jucha, Wojtek Dobrzewiński, Collen Garski, Kacper Lieske, Jan Thiel, Patryk Wiszniewski, Marcin Domarus, Stasiu Kloka, Cyprian Buja, Igor Stanasiuk, Mikołaj Krause, Bartek Drzeżdzon, Tymoteusz Albecki.

Trener : Krzysztof Karmazy

Bramka : Patryk Wiszniewski