STOLEM CUP 2017 - TURNIEJ ROCZNIKA 2010

Prawdziwy maraton piłkarski odbył się w sobotę na Hali Widowiskowo - Sportowej w Gniewinie. W turnieju rocznika 2010 wzięło udział 11 drużyn, które grały systemem "każdy z każdym". Zwycięzcą została drużyna gospodarzy Stolem I Gniewino nieznacznie wyprzedzając Błękitnych Wejherowo i Czarnych I Pruszcz. Udział w turnieju wzięli też drużyny: Byki Słupski, Czarni II Pruszcz. AP Orzełki, Portowiec Gdańsk, Jedynka Reda, KP Gdynia, GOSRiT Luzino i w swoim debiutanckim występie Stolem Bambini. Królem strzelców został Aleksander Block (Stolem), najlepszym zawodnikiem Nowatkowski Szymon (Czarni) a najlepszym bramkarzem Olek Mięsiak (Błękitni). Dziękujemy jak zawsze mamom, które na każdym turnieju popisują się swoimi świetnymi wypiekami oraz Przemkowi Behrendtowi, Piotrowi Napierajowi i Wieśkowi Ciechanowskiemu za pomoc w organizacji turnieju.