STOLEM CUP 2016/17 TURNIEJ ROCZNIKA 2009

Za nami turniej rocznika 2009 z cyklu Stolem Cup. Wzięło w nim udział 11 drużyn. Rozgrywki wyzwoliły mnóstwo emocji. Było wiele radości ale tez i łzy porażki. Dla części zawodników był to pierwszy turniej w ogóle dla innych pierwszy przegrany w życiu ... siedmiolatka :-).

Po sobotnich eliminacjach drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

W  Lidze Mistrzów bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z BKS Bydgoszcz wyprzedzając Stolema Gniewino, Arkę Gdynia, Lwa I Lębork, Vigo Tuchom i Dragona Bojano.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartek Mikulski z Arki Gdynia a bramkarzem Konrad Szur ze Stolema Gniewino. Wśród strzelców najlepsi byli: Dominik Cholewiński ( BKS Bydgoszcz) -24 gole, Aleksander Block (Stolem Gniewino) - 22 gole i Paweł Pachocki (Lew Lębork) - 17 goli.

Po za zmaganiami drużynowymi przeprowadziliśmy konkursy indywidualne. najlepszym w piłkarskim torze sprawnościowym okazał się Aleksander Block ze Stolema, najcelniejszym strzelcem Paweł Pachocki z Lwa Lębork a zwycięzców gry 1x1 został Arek Dawidowski z Arki Gdynia.

Zwycięzcą Ligi Europy został Lew II Lębork wyprzedzając, ProFana Gościcino, Stolema Bambini, MZKS Hel i SAPA Rumia.

Królem strzelców został Szymon Nowicki z Lwa Lębork a najlepszym zawodnikiem wybrano Kornela Szotrowskiego z Gościcina. W konkurencjach indywidualnych zwyciężali : Szymon Nowicki (Lew), Ania Maszota (ProFan) i Michał Jeliński (SAPA)

W Stolemie Gniewino zagrali : Konrad Szur, Aleksander Block, Robert Domarus, Mariusz Styn, Marcel Jurgielewicz, Nikodem Stefański,

Barw Stolema Bambini bronili: Maciek Ladach, Konrad Weltrowski, Adrian Fopke, Michał Szpara, Oliwier Krampikowski, Kuba Krampikowski, Michał Białobrzeski.