Stolem 2002 v Chrobry Charbrowo

W dniu dzisiejszym Stolem 2002 mierzył się z Chrobrym Charbrowo 2001 występującym w Liga Juniorów B - grupa Słupsk I. Nasz zespól obiecująco rozpoczął mecz i już po 22 min. prowadziliśmy 3:0. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy goście zdobyli bramkę kontaktową. W drugiej połowie goście uzyskali znaczącą przewagę, wynikającej z mało agresywnej gry naszej drużyny, co ostatecznie skończyło się strzeleniem przez Chrobry 6 goli.

W sobotę kolejny sparing o godz 11.00 z drużyną z Danii, goszczącej na zgrupowaniu w Hotelu Mistral, a w niedzielę 09.04 zaczynamy zmagania w Lidze.

Skład : Jakub Pieniążk(41' Pako Patryk Sychowski)-Kuba Jurkowski-Paweł Fusowski-Robert Blizna-Wiktor Lesnau(41' Wojtek Świtała)-Kacper Erdmann-Dawid Slottke-Kacper Mallek-Cyprian Schroder-Oskar Zieliński(41' Dragon Jakub Hirsch)-Artur Holcer(41' Gara Torres Tymoteusz Garski)

Stolem 2002 - Chrobry Charbrowo 3:7

Bramki : Artur Holcer 2' , 10', Cyprian Schroder 22'.