Porażka z liderem

Stolem Gniewino 2001/2002 przegrał w niedziele z Korona Żelistrzewo, liderem naszej Ligi Junior B 6:3, przegrywając do przerwy już 4:0. Początek spotkania nie wskazywał na taki wymiar porażki. W 2' pod ładnej akcji Cyprian Schrodera, Artura Holcer i Łukasza Hebla, ten ostatni marnuje sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Jak mawia piłkarskie porzekadło " niewykorzystane sytuacje się mszczą" szybko się sprawdziło i minutę później gospodarze wychodzą na prowadzenie. W 19' Korona prowadzi 2:0 po rzucie karnym. Trzecia bramka, to prawdziwe kuriozum futbolu: Oskar Zieliński podaje do naszego bramkarza, Jakub Pieniążk nie trafia czysto w piłkę, którą przejmuje zawodnik gospodarzy i oddaje strzał głową i wydaję się ze piłka minie bramkę. lecz '' kępa" pomaga Koronie i tracimy trzecią bramkę. W końcówce pierwszej odsłony meczu tracimy bramkę na 4:0. Po zmianie stron i dokonaniu zmian w składzie na drugą połowę wychodzi jak gdyby inny Stolem. Gramy z zaangażowaniem, poświęceniem i chęcią do zmiany rezultatu, co pozwala na strzelenie 3 bramek, jednak w tym czasie gospodarze dokładają kolejne dwa trafienia i mecz kończy się wysokim zwycięstwem lidera z Żelistrzewa.

Korona Żelistrzewo v Stolem Gniewino 6:3 (4:0)  48' Robert Blizna, 53' Artur Holcer, 63' Daniel Richert

Skład: Pieniążk ( 41' Sychowski ) - Styn  - Blizna - M. Zieliński - O. Zieliński ( 41' Fusowski ) - Reck ( 29' Pełkowski ) - Misielak - Richert - Hebel - Schroder ( 41' Gawryszewski ) - Holcer