OD JAROCINA DO LUZINA CZYLI STOLEM 2003-2005 NA TURNIEJACH HALOWYCH

W miesiącach grudniu i styczniu Stolem 2003-2005 uczestniczył w kilku turniejach halowych. Zaczęło się od wyjazdu do oddalonego o 400 kilometrów Jarocina, na pierwszy edycję turnieju Jarota CUP. W pierwszym dniu turnieju 2 grudnia rywalizowaliśmy w roczniku 2003 i młodsi, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony czego potwierdzeniem jest fakt, że mecz półfinałowy oraz o trzecie miejsce przegraliśmy w rzutach karnych. Maciej Styn został jednogłośnie wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Dzień później do gry przystąpił rocznik 2004 i młodsi. Ponownie świetny występ naszego zespołu. Finał przegrywamy z Polonią Leszno na 3 sekundy przed końcem meczu i zajmujemy drugie miejsce. Dawid Plackowski zostaje uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Wielkie podziękowania należą się organizatorom turnieju, Panom Krzysztofowi Matuszak oraz Piotrowi Skokowskiemu za stworzone warunki pobytu (hotel Jarota) oraz za dużą i wartościową pulę nagród. Nie można też pominąć rodziców naszych zawodników pokrywających koszty pobytu, a w szczególności Panów Łukasza Jurkowskiego, Krzysztofa Wieczorek oraz Piotra Walczak, którzy w części pokryli też koszty przejazdu.

Kolejny turniej to Kaszub CUP r. 2003 i młodsi rozgrywany w Luzinie w dniach 16-17 grudnia. W pierwszym dniu zaprezentowaliśmy się przyzwoicie, w drugim niestety nie mieliśmy pomysłu na grę. Na osiemnaście ekip zajmujemy dopiero jedenaste miejsce i z wielkim niesmakiem wracamy do domu.

W dniu 6 stycznia jesteśmy gospodarzami Stolem CUP r. 2004 i młodsi. W całym turnieju nie tracimy bramki, jednak ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce, przegrywając półfinał w rzutach karnych. Najlepszym bramkarzem turnieju zostaje zasłużenie Maciej Styn. Dzień później rywalizacja w roczniku 2003 i młodsi. Ponownie trzecie miejsce, Gryf Słupsk wyprzedza nas lepszą różnicą bramek (turniej rozgrywany systemem każdy z każdym).

Zwieńczeniem naszych udziałów w turniejach halowych był Kaszub CUP r. 2004 i młodsi w dniach 20-21 stycznia. Nasi zawodnicy potwierdzają w nim swoje duże możliwości. Ku zaskoczeniu wszystkich zwyciężamy, pozostawiając za sobą takie firmy jak Lechia czy Jaguar Gdańsk. Dawid Plackowski zostaje wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Bliski otrzymania statuetki dla najlepszego bramkarza był Szymon Hebel, który ostatecznie został wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej drużynie.