LIDER ZBYT MOCNY

W sobotnie popołudnie Stolem 2003/2005 udał się do Gdańska na mecz liderem tabeli Lechią. Pierwszą połowę przegraliśmy 1:0, po akcji, w której faulowany był nasz bramkarz jednak arbiter tego spotkania nie widział przewinienia zawodnika gospodarzy. Sami stworzyliśmy sobie cztery dogodne sytuacje, ale albo dobrze bronił bramkarz przeciwnika lub wyręczali go w tym jego obrońcy wybijając piłkę z pustej bramki. Po przerwie do błędów sędziego dołożyliśmy własne błędy indywidualne czego efektem były kolejne cztery gole lidera tabeli. Mimo, że Lechia była zespołem lepszym wynik końcowy jest zbyt wysoki, nie do końca oddaje obraz całego meczu. Cieszy fakt, że nasz zespół nie przestraszył się rywala i przez długi okres spotkania toczył wyrównaną walkę. Skład: Szymon Hebel - Bartek Toczek, Mikołaj Pranga, Kuba Jurkowski, Norbert Fjał - Kuba Styn, Kacper Erdmann - Dawid Mielke, Wojtek Świtała, Miłosz Waraksa - Dawid Plackowski. Na zmiany wchodzili: Jędrek Okoń, Oskar Matlewski, Michał Szmidt, Kamil Styn, Gracjan Mach oraz Patryk Bober.