KLASA B HURAGAN SMOLNO 0:5 STOLEM II GNIEWINO
13 KOLEJKA Gdańsk: KLASA B
HURAGAN SMOLNO 0:5 STOLEM II GNIEWINO
W dniu dzisiejszym Stolem II Gniewino udał się do Smolna aby powalczyć o kolejne punkty w lidze. Ważny mecz dla Gniewina, Huragan w tabeli na 3 miejscu tuż za Stolemem. W 18 minucie meczu po strzale głową Jakub Dettlaff umieszcza piłkę w bramce Gospodarzy - asystuje Grzegorz Maschota. 38 minuta meczu po podaniu Grześka, Łukasz Hebel uderzeniem z dystansu pokonuje bramkarza. Druga połowa meczu 58 minuta, bramkę strzela Jakub Styn asystuje Marcin Juszczak. W 85 i 87 minucie po podaniach Macieja Gawińskiego i Bartłomieja Gołdy po raz kolejny trafia Łukasz Hebel.
BRAWO DRUŻYNA!!!
Graliśmy w składzie: Świtała, Góral, Kurzyk, Gołda B, Gołda A, Dettlaff S, Dattlaff J, Styn, Blizna, Gawiński, Laddach, Maschota, Juszczak, Hebel