Kaszub Cup rocznik 2008 – 13,14.01.2018

W miniony weekend drużna Stolema Gniewino rocznik 2008 uczestniczyła w turnieju halowej piłki nożnej, który odbył się w Luzinie. W sobotę byliśmy rozlokowani w ostatniej grupie, co nie znaczy, że najsłabszej. Rywali mieliśmy dobrych i groźnych takich jak Błękitni Wejherowo, Bałtyk Gdynia I, Olimpia Grudziądz, Chojniczanka Chojnice I. Dzień zakończyliśmy bilansem: jedna wygrana, jeden remis oraz dwie przegrane. Zajmując 4 miejsce w grupie trafiliśmy w niedzielnych rozgrywkach do Ligi Niemieckiej. W grupie czekały na nas drużyny Chojniczanka Chojnice II, GKS Kowale II oraz Dan Car Myśliwiec Tuchomie. Niestety gra naszego zespołu była daleka od ideału. W sobotnich rozgrywkach nie było jeszcze najgorzej, ale niestety w niedzielę gra naszej drużyny wyglądała słabo. Gra się nie układała, piłka omijała naszych zawodników. Stwarzaliśmy okazje, których niestety nie wykorzystywaliśmy. Ostatecznie niedzielę zakończyliśmy z jednym remisem i dwoma porażkami, co ostatecznie pozwoliło nam zająć tylko i aż III miejsce w naszej Lidze. Mamy nadzieję, że ten turniej był tylko chwilową niedyspozycją naszych chłopaków. Głowy do góry, ruszamy do treningów i wierzymy, że następne turnieje będą potwierdzeniem, że był to tylko wypadek przy pracy.

Wyniki meczów :

Sobota:

Stolem – Błękitni Wejherowo 2:0 (bramki : Collen Garski , Michał Szpara)

Stolem – Bałtyk Gdynia I 1:5 (bramka : Adrian Hoeft)

Stolem – Olimpia Grudziądz 1:4 (bramka : Collen Garski)

Stolem – Chojniczanka Chojnice 2:2 (bramki : Collen Garski , Adrian Hoeft)

Niedziela:

Stolem – Chojniczanka Chojnice II 2:2 (bramki : Michał Szpara, Jan Thiel)

Stolem – GKS Kowale II 2:3 (bramki : Jan Thiel, Adrian Hoeft)

Stolem – Dan Car Myśliwiec Tuchomie 0:1

Skład drużyny :

Adrian Hoeft, Jan Thiel, Cyprian Buja, Igor Stanasiuk, Olaf Bach, Collen Garski, Michał Szpara, Kacper Lieske.

Trener : Tadeusz Semmerling