HALOWE MISTRZOSTWA GDAŃSKA W PIŁCE NOŻNEJ ROCZNIK 2009

Młodzi piłkarze Stolema w dniach 11 i 12 lutego uczestniczyli w w/w turnieju. W końcowej klasyfikacji nasi młodzi piłkarze zajęli III miejsce na 14 startujących drużyn. W sobotę w siedmio zespołowej grupie zagrali kolejno z:

1. GKS KOWALE – STOLEM Gniewino - wygrali 0:5;

2. STOLEM Gniewino – MKS Drutex – Polonia Bytom – wygrali 4:1;

3. Stolem Gniewino – AP Gdańsk – wygrali 5:1;

4. Jedynka Reda Czerw. - STOLEM Gniewino – przegrali 3:0;

• Jaguar PN Biali – STOLEM Gniewino – wygrali 2:5;

• Jaguar PD Czarni – STOLEM Gniewino – remis 2:2.

• W dramatycznym dla nas meczu z Jedynka Reda Czerw. w 2 min. kontuzji uległ nasz bramkarz (0:0), do końca pojedynku na bramce bronił zawodnik „z pola”.

Łącznie zdobyli 13 punktów i II miejsce w grupie, za drużynę z Redy.

W niedzielę w grupie MISTRZOWSKIEJ spotkały się po 4 drużyny z obu grup. Gospodarze przeprowadzili rozgrywki w systemie pucharowym. Nasz drużyna w ćwierćfinale, po zaciętym pojedynku wygrała 2:1 z Jaguar PN Zieloni, dzięki czemu awansowali do półfinału. W półfinale na drodze znowu znalazła się drużyna Jedynka Reda Czerw. - tym razem walka była bardzo zacięta i wyrównana. Na 2 min. przed końcem nasi zawodnicy prowadzili 3:2, niestety po błędach – nasz bramkarz potrącony przez swojego obrońcę. Chwilę tę wykorzystali przeciwnicy strzelając do pustej bramki i wyrównanie 3:3, w ostatniej minucie z rzutu wolnego strzał i prowadzenie objęła drużyna z Jedynki Reda Czerw. wygrywając z naszą drużyną 4:3.

W meczu o III miejsce bezproblemowa wygrana 4:0 z Jaguarem PD Czarni. W finale Jedynka Reda Czerw. po dramatycznym meczu przegrywa z Escola Futbolu 3:2