Bambini STOLEM CUP 2019

W miniony weekend odbył się turnieju STOLEM CUP 2019, w którym udział wzięły zawodniczki i zawodnicy z naszej najmłodszej grupy Bambini. W sobotę 14 grudnia w rozgrywkach dla rocznika 2013 nie było prowadzonej klasyfikacji. Mimo tego było mnóstwo emocji i zabawy. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju zostały jego zwycięzcami. Każdy zawodnik otrzymał medal i słodki upominek. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Staś Kołsut , Szymek Gołębiowski, Igor Olchowa , Marcin Lademan, Igor Dettlaff, Agata Domarus, Felek Cieśliński, Kajtek Abako, Olek Mlynski.

W niedzielę 15 grudnia swój turniej rozgrywał rocznik 2012. Rywalizacja była bardzo zacięta. Turniej przyniósł mnóstwo emocji. Klasyfikacja turnieju oraz wyróżnienia indywidualne:

1. Cassubian Bolszewo I
  2. Pogoń Lębork
  3. Błękitni Wejherowo 2012
  4. Sokół Bożepole
  5. Błękitni Wejherowo 2013
  6. Cassubian Bolszewo II
  7. Stolem Gniewino
  8. Milan Choczewo

Najlepszy bramkarz - Krystian Kiernikiewicz Cassubian Bolszewo I

Najlepszy strzelec - Marcel Kierski Cassubian Bolszewo I

Najlepszy zawodnik - Kamil Frybezowski Błękitni Wejherowo 2012

Stolem Bambini wystąpił w składzie: Kajtek Abako, Filip Ladach, Bartek Plotek, Patryk Kałuski, Antek Klarecki, Kuba Weltrowski, Adam Kużdżał, Franek Nawrocki, Adrian Pieniążk.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Franek Nawrocki - 2, Bartek Płotek - 1 oraz Filip Ladach- 1.

Na koniec klub Stolem Gniewino chciałby podziękować Rodzicom naszych zawodników, którzy podczas turniejów w ten i poprzedni weekend obsługiwali sklepik oraz przygotowali ciasta i słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy, cieszymy się, że zawsze można na Was liczyć.