Arka Gdynia Summer Cup 2018- Rocznik 2007

W dniach 24-25 czerwca, drużyna Stolem Gniewino rocznik 2007/08 uczestniczyła w międzynarodowym turnieju piłki nożnej. Organizatorem był klub Arka Gdynia. Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się na boisku z drużynami z różnych krajów jak i całej Polski. Graliśmy m.in. z zespołami S.C. Grobinas z Łotwy, Wartą Gorzów Wielkopolski, Wakatake Japan oraz FC Baltika Kaliningrad. Myślę, że dla chłopaków było to ciekawe doświadczenie. Niestety po zaciętych meczach polegliśmy z drużynami z Łotwy i Rosji, ale ma pocieszenie zespół z Japonii musiał uznać naszą wyższość.

Turniej rozegraliśmy pod wodzą nowego trenera naszego rocznika, Pana Krzysztofa Karmazego. Miał możliwość obserwacji zawodników podczas meczów, bo jak wiadomo na treningach wszystko wygląda inaczej. Nie mamy się czego wstydzić, zagraliśmy dobre spotkania, natomiast wiadomo zawsze są elementy do poprawy. Będzie nad czym pracować na treningach. Przed nami wyjazd na turniej na Węgry, który będzie kolejnym sprawdzianem dla zawodników oraz trenera. Oczywiście serdecznie witamy trenera w naszej drużynie.

Więcej informacji o turnieju, oraz tabele z wynikami na stronie :

Skład drużyny :

Tymoteusz Albecki, Cyprian Buja, Marcin Domarus, Tomasz Drewa, Collen Garski, Maksym Jucha, Kacper Lieske, Jakub Maszota, Igor Stanasiuk, Patryk Szur, Jan Thiel, Patryk Wiszniewski, Maciej Szpara.

Trener :  Krzysztof Karmazy