Zwycięstwo z Wichrem

Stolem 2002 w środę 12.04.2017 podejmował zespół z Wierzchucina. Deszcz i silnie wiejący wiatr w znaczącym stopniu utrudniały grę obydwu zespołom. W 3 min na strzał z dystansu zdecydował się Wiktor Lesnau i " gol stadiony świata", 2 minuty później było już 2:0 a strzelcem bramki był Cyprian Schroder, po asyście z autu Wiktora Lesnaua. Kilka minut później najlepszą okazję dla gości zmarnował Kamil Felusiak. W 51 minucie Artur Holcer uciekł obrońcom Wichra , zagrał piłkę wzdłuż bramki do nadbiegającego Oskara Zielińskiego i ten po delikatnym problemie z przyjęciem piłki podwyższył wynik spotkania na 3:0. Zawodnicy z Wierzchucina w 54 minucie łapią kontakt a strzelcem bramki jest dobrze dysponowany tego dnia Kamil Felusiak. W końcówce spotkania rezultat na 4:1 ustala Kacper Erdmann po strzale z rzutu karnego.

Stolem 2002 - Wicher Wierzchucino 4:1 (2:0) 3'Wiktor Lesnau, 5'Cyprian Schroder, 51'Oskar Zieliński, 64'Kacper Erdmann - 55' Kamil Felusiak

Skład: Jakub Pieniążk-Wiktor Lesnau-Robert Blizna-Paweł Fusowski-Dawid Slotkke(36' Kacper Mallek)-Kacper Erdmann( 65' Jakub Walczak)-Maciej Pełkowski( 56' Wojtek Świtała)-Oskar Zieliński-Cyprian Schroder-Artur Holcer(65' Tymoteusz Garski)