Wyniki i tabela trzeciej kolejki Gniewińskiej Ligi Futsalu

Ponownie byliśmy świadkami bardzo dobrych spotkań w trzeciej kolejce Gniewińskiej Ligi Futsalu. Sądząc po wynikach można by przypuszczać, że obyło się bez niespodzianek. Zespoły Mirgo Team i Witków Team do przerwy były zespołami równorzędnymi w swoich pojedynkach, lecz po przerwie musiały uznać wyższość przeciwników. Do samego końca ważyły się losy pojedynku Salina z Diabelskim Power Teamem. W ostatniej minucie meczu Adam Styn zapewnił zwycięstwo gościom. Najbardziej aktywnymi zawodnikami w tej kolejce okazali się Krzysztof Karmazy strzelec czterech bramek dla Jednostki oraz Marcin Juszczak z Pralni, który zdobył trzy bramki co umocniło go na fotelu lidera strzelców z ośmioma bramkami.

Oto wyniki 3 kolejki:

MIRGO TEAM - PRALNIA GNIEWINO 3-9 (2-3)

Ruszkowski Marcin x2, Plackowski Mateusz - Juszczak Marcin x3, Maszota Grzegorz x2, Jakubik Aleksander x2, Świtała Marek x2.

MIRGO TEAM: Pelowski Artur, Plackowski Piotr, Plackowski Mateusz, Styn Julian, Wieczorek Krzysztof, Proma Krzysztof, Ruszkowski Marcin, Meyer Jerzy, Rutkowski Lech, Hebel Łukasz,

PRALNIA GNIEWINO: Waraksa Piotr, Block Wojciech, Maszota Grzegorz, Juszczak Marcin, Gołda Bartłomiej, Świtała Marek, Jakubik Aleksander, Switała Łukasz.

SALINO UNITED – DIABELSKI POWER TEAM 3-5 (1-3)

Jeżowski Tomasz, Pełkowski Maciej, Jurgielewicz Przemysław - Styn Adam, Świtała Maciej,
Socha Jan x2, Macholl Dawid.

SALINO UNITED: Pieniążk Jakub, Pełkowski Maciej, Styn Bartosz, Schroder Cyprian, Jeżowski Tomasz, Lesnau Wiktor, Jurgielewicz Przemysław, Styn Marek.

DIABELSKI POWER TEAM: Wenta Paweł, Mallek Mariusz, Styn Adam, Wenta Piotr, Świtała Maciej, Socha Jan, Styn Paweł, Pionke Dawid, Macholl Dawid.

JEDNOSTKA WOJSKOWA 3936 – WITKÓW TEAM 8-4 (3-1)

Karmazy Krzysztof x4, Pendowski Rafał, Pawski Marek, Klarecki Arkadiusz, Pajda Krystian (sam.)
- Baran Grzegorz x2, Domski Wojciech, Pajda Karol.

WITKÓW TEAM: Patelak Zbigniew, Domski Wojciech, Domski Piotr, Pajda Krystian, Baran Grzegorz, Pajda Karol, Kunath Łukasz, Elwart Konrad, Kaczmarek Mateusz, Żuchowski Mateusz,

JW 3936: Olszowiec Paweł, Szefs Andrzej, Pendowski Rafał, Karmazy Krzysztof, Stanuch Mateusz, Klarecki Arkadiusz, Basiński Piotr, Pawski Marek.

Serdecznie zapraszamy na czwartą kolejkę, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 05.02.2017r. od godziny 18.00 w której zagrają:

1. DIABELSKI POWER TEAM - JW. 3936 godz. 18.00

7.

WITKÓW TEAM

STRZELCY:

8 bramek - Juszczak Marcin (Pralnia)

6 bramek - Baran Grzegorz (Witków),

5 bramek - Dżeżdzon Mateusz (Gniewino), Ruszkowski Marcin (Mirgo), Domski Wojciech (Witków),

4 bramki –Domski Piotr (Witków), Synowiecki Damian (Gniewino), Jakubik Aleksander (Pralnia),
Karmazy Krzysztof (JW), Jeżowski Tomasz (Salino United),
Styn Adam (Diabelski Power Team),

3 bramki –Plackowski Mateusz (Mirgo), Socha Jan (Diabelski Power ), Maszota Grzegorz (Pralnia),