Wyniki drugiej kolejki Gniewińskiej Ligi Futsalu

Za nami bardzo ciekawa kolejka Gniewińskiej Ligi Futsalu. Poziom rozegranych spotkań potwierdza, że liga jest bardzo mocna. Wysokie zwycięstwo Pralni Gniewino oraz styl w jakim pokonali Gniewino Team wyłonił bez wątpienia faworyta rozgrywek. Sytuacji bramkowych jakie stwarzali zawodnicy Pralni nie powstydziłby się na pewno żaden zespół z ekstraklasy futsalu.

Pozostałe dwa mecze stały na równym poziomie, a decydujące bramki padły w samych końcówkach spotkań. Młody zespół Salino United zdobył bramkę wyrównującą na 20 sekund przed końcem meczu, a zwycięska bramka dla Mirgo Team padła 50 sekund przed końcową syreną. Do lidera strzelców ligi Mateusza Dżeżdzona dołączył Marcin Juszczak, który w tej kolejce zdobył dwa gole i obaj zawodnicy mają po 5 bramek.

Cieszy również bardzo dobra frekwencja na trybunach. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w każdą niedzielę od godziny 18.00 do Hali Widowiskowo Sportowej w Gniewinie na duże emocje w rozgrywkach Gniewińskiej Ligi Futsalu.

Oto wyniki 2 kolejki:

WITKÓW TEAM – SALINO UNITED 8-8 (5-2)

Baran Grzegorz x3, Domski Piotr x3, Kunath Łukasz, Elwart Konrad – Jeżowski Tomasz x3, Pełkowski Maciej x2, Styn Bartosz x2, Szlonszkiewicz Marcel

WITKÓW TEAM: Patelak Zbigniew, Domski Wojciech, Domski Piotr, Pajda Krystian, Baran Grzegorz, Pajda Karol, Kunath Łukasz, Elwart Konrad, Kaczmarek Mateusz, Żuchowski Mateusz,

SALINO UNITED: Pieniążk Jakub, Pełkowski Maciej, Szlonszkiewicz Marcel, Styn Bartosz, Schroder Cyprian, Jeżowski Tomasz, Lesnau Wiktor.

DIABELSKI POWER TEAM – MIRGO TEAM 4-5 (2-2)

Styn Adam x2, Mallek Mariusz, Lademann Wiesław - Ruszkowski Marcin x3, Styn Julian,
Hebel Łukasz.

DIABELSKI POWER TEAM: Wenta Paweł, Mallek Mariusz, Styn Adam, Wenta Piotr, Lademann Wiesław, Świtała Maciej, Socha Jan, Styn Paweł.

MIRGO TEAM: Pelowski Artur, Plackowski Piotr, Plackowski Mateusz, Styn Julian, Wieczorek Krzysztof, Proma Krzysztof, Ruszkowski Marcin, Meyer Jerzy, Rutkowski Lech, Hebel Łukasz, Gawryszewski Igor, Buja Kamil

PRALNIA GNIEWINO – GNIEWINO TEAM 9-1 (2-1)

Juszczak Marcin x2, Kankowski Krzysztof x2, Jakubik Aleksander x2, Maszota Grzegorz,
Synowiecki Damian (sam.), Gołda Bartłomiej - Synowiecki Damian

PRALNIA GNIEWINO: Waraksa Piotr, Block Wojciech, Kankowski Szymon, Kankowski Krzysztof, Maszota Grzegorz, Juszczak Marcin, Gołda Bartłomiej, Świtała Marek, Jakubik Aleksander, Jucha Maciej, Switała Łukasz.

GNIEWINO TEAM: Misielak Bartosz, Reck Radosław, Dąbrowny Dawid, Behrendt Przemysław, Synowiecki Damian, Dżeżdzon Mateusz, Napieraj Piotr, Behrendt Sławomr, Pranga Michał, Maciołek Szymon, Maksymiuk Paweł, Pranga Artur,

Serdecznie zapraszamy na trzecią kolejkę, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 29.01.2017r. od godziny 18.00 w której zagrają:

1. MIR-GO TEAM - PRALNIA GNIEWINO godz. 18.00

7.

DIABELSKI POWER TEAM

STRZELCY:

5 bramek – Dżeżdzon Mateusz (Gniewino), Juszczak Marcin (Pralnia)

4 bramki – Domski Wojciech (Witków), Domski Piotr (Witków), Baran Grzegorz (Witków),
Synowiecki Damian (Gniewino),

3 bramki – Styn Adam (Diabelski Power Team), Ruszkowski Marcin (Mirgo),
Jeżowski Tomasz (Salino United),

2 bramki – Plackowski Mateusz (Mirgo), Klarecki Arkadiusz (JW 3936), Pendowski Rafał (JW 3936),
Gołda Bartłomiej (Pralnia), Jakubik Aleksander (Pralnia), Kankowski Krzysztof
(Pralnia),Pełkowski Maciej (Salino United), Styn Bartosz (Salino United), Hebel Łukasz (Mirgo),

1 bramka – Borski Damian (JW), Wieczorek Krzysztof (Mirgo),
Pajda Krystian (Witków), Pajda Karol (Witków), Reck Radosław (Gniewino),
Dąbrowny Dawid (Gniewino), Maszota Grzegorz (Pralnia), Styn Julian (Mirgo), Mallek Mariusz (Diabelski Power Team), Lademann Wiesław (Diabelski Power Team), Elwart Konrad (Witków), Kunath Łukasz (Witków),
Napieraj Piotr (Gniewino), Kankowski Szymon (Pralnia), Socha Jan (Diabelski Power ),
Szlonszkiewicz Marcel (Salino), Świtała Maciej (Diabelski Power Team).

Samobójcze : Synowiecki Damian (Gniewino).