Wygraną kończymy rozgrywki ligowe

W ramach ostatniej, 26 kolejki Ligi Junior B1 Stolem Gniewino 2001/2002 mierzył się w Gdańsku z tamtejszą Polonią. Szybko, bo już w 5' wychodzimy na prowadzenie za sprawą strzału z dystansu Macieja Pełkowskiego, w 15' bramkę po uderzeniu głową strzela Radosław Reck,a chwilę później na 0:3 podwyższa Łukasz Hebel. W drugiej części meczu kolejne 2 gole strzela Julek Styn i prowadzimy 0:5 i tak wysoki wynik sprawia, że oddajemy inicjatywę gospodarzą, którzy strzelają 2 bramki, jednak w końcówce meczu dokładamy dwa kolejne gole autorstwa Igora Gawryszewskiego i Artura Holcer.

Polonia Gdańsk v Stolem Gniewino 2:7 (0:3) 69' Kurczewski, 72' Ziemann - 5' Pełkowski, 15' Reck,  30' Hebel, 43' i 68' Styn, 73' Holcer, 79' Gawryszewski.

Skład : Sychowski - Zieliński M. - Fusowski - Blizna - Styn - Reck - Misielak- Pełkowski ( 59' Lesnau ) - Hebel ( 40' Borowski ) - Gawryszewski - Holcer.