Turniej ligowy rocznika 2007 w Połchowie - 30.04.2017

W minioną niedzielę tj. 30.04.2017 zawodnicy Stolema Gniewino rocznika 2007, brali udział w turnieju ligowym organizowanym przez drużynę Kaszuby Połchowo. Do zawodów przystąpiliśmy z nieco zmienionym składem. Zmiany zostały wymuszone przez odbywające się I Komunie Święte naszych piłkarzy. Mimo zmian pośród zawodników oraz ustawieniu drużyny, wynik napawa optymizmem. Pierwsze dwa mecze w wykonaniu naszej drużyny nie należały do najlepszych. Brakowało zgrania, dokładnych podań a co najważniejsze skutecznych strzałów na bramkę przeciwników. Kolejne trzy mecze wyglądały już znacznie lepiej. Po raz kolejny widać, że mamy słabsze początki, natomiast szybko łapiemy wiatr w żagle i zaczynamy dobrze grać i co najważniejsze wygrywać.

W sumie rozegraliśmy 5 meczów. Odnotowaliśmy trzy zwycięstwa, jeden remis oraz jedną porażkę.

Ten bilans dał nam 10 punktów i pozwolił uplasować się na bardzo dobrym drugim miejscu.

Podczas rozgrywek nasza drużyna zdobyła 10 bramek jednocześnie tracąc 5.

Wyniki :

Stolem – PKS Jastarnia 2:3