Turniej charytatywny – Choczewo 21.01.2018

W minioną niedzielę uczestniczyliśmy w turnieju charytatywnym zorganizowanym przez drużynę z Choczewa. Zebrane pieniądze przeznaczone zostały na komórki macierzyste dla Natalii Hinc. Cieszymy się bardzo, że i my jako klub oraz rodzice mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę to tego szczytnego celu. Na zawody pojechaliśmy dwoma drużynami: 2007 i 2008. W całym turnieju udział brało osiem drużyn. Graliśmy systemem każdy z każdym, więc każdy zespół miał do rozegrania siedem meczów. Nasze dwa zespoły pokazały się z dobrej strony sportowej. Mieliśmy swoje wzloty i upadki ale końcowy wynik był pozytywny. Wszystkie drużyny tego dnia były zwycięskie, ponieważ tego dnia liczyła się dobra sportowa zabawa, a przede wszystkim pomoc koleżance zmagającej się z chorobą. Dziękujemy zawodnikom,organizatorom oraz trenerowi i rodzicom.