Strata punktów w ostatniej minucie

W niedzielę 14 maja Stolem 2002 udał się do Przodkowa, aby rozegrać mecz z tamtejszym GKS-em, zajmującym 4 miejsce w tabeli. Od początku spotkania zespół gospodarzy miały tylko jedną taktykę, gramy długie piłki na wysokich napastników. Od 15 min nasz zespół przejął inicjatywę, stwarzając kilka dogodnych sytuacji, jedną z nich w 27 minucie po podaniu Oskara Zielińskiego na bramkę zamienił Cyprian Schroder. Po zmianie stron nasi zawodnicy w dalszym ciągu przeważali na boisku. W 57 minucie Cypek strzela drugą bramkę, po wrzutce Kacpera Erdmanna z rzuty rożnego. Nasi zawodnicy zapewne myśleli, że zdobyli 3 pkt w tym meczu ale nic bardziej mylnego. W ostatnich 5 minutach Stolem oddał inicjatywę gospodarzą, czego dowodem była bramka kontaktowa w 67 min, a 70 minucie zawodnik GKS-u strzałem z połowy boiska doprowadza do wyrównania.

Strata pkt w takim meczu i takim przeciwnikiem boli, lecz nasi zawodnicy doświadczyli tego ,że gra się do ostatniego gwizdka sędziego.

GKS Przodkowo - STOLEM 2002 Gniewino  2:2  ( 67' Kacper Jaskólski, 70' Mikołaj Kruczyński - 27' i 57' Cyprian Schroder

Skład: Jakub Pieniążk-Wiktor Lesnau-Paweł Fusowski-Robert Blizna-Kuba Jurkowski-Kacper Erdmann-Dawid Slotkke ( 60' Jakub Walczak)-Maciej Pełkowski ( 60' Wojtek Switała)-Kacper Erdmann ( 60' Jakub Hirsch)-Oskar Zieliński( 60' Tymek Garski)-Cyprian Schroder.

W sobotę 20 maja Stolem zgra na własnym stadionie z UKS Cisowa Gdynia. Początek spotkania o godz. 11.00, serdecznie zapraszamy.