Stolem v Sztorm Mosty

W przedostatniej kolejce Ligi Junior B1 Stolem podejmował zespół Sztorm Mosty, aktualnie zespół zajmujący 2 pozycje w tabeli. Meczu nie mogliśmy zacząć gorzej, bowiem po 10 minutach przegrywaliśmy już 2:0. W 22' łapiemy kontakt po strzale z dystansu Łukasza Hebla, jednak chwile później tracimy kolejną bramkę. To jednak nie załamało naszego zespołu, który w końcówce pierwszej odsłony spotkania zdobywa 2 bramki i na przerwę schodzimy przy wyniku 3:3. W drugiej części meczu, piękną bramkę zdobywa nasz kapitan Robert Blizna i prowadzimy 4:3, jednak chwilę później goście doprowadzają do wyrównania. Bramkę na wagę 3 pkt w 65' strzela Holek i po bardzo emocjonującym meczu wygrywamy 5:4. Zespół trzeba pochwalić przede wszystkim za to, że nie załamał się po fatalnym początku spotkania, mimo kilku rażących błędów w defensywie, zawodnicy pokazali charakter i wolę walki, a co najważniejsze w ofensywie stworzyliśmy kilka ciekawych akcji.

Stolem v Sztorm Mosty 5:4 ( 3:3 )  Artur Holcer 30' i 65', Łukasz Hebel 22', Marcel Zieliński 34',  Robert Blizna 51'

Skład : Sychowski - M. Zieliński - Fusowski ( 57' Misielak ) - Blizna - Jurkowski - Reck - Richert - Erdmann ( 57' Pełkowski ) - Gawryszewski ( 57' Styn ) - Hebel ( 77' Świtała ) - Holcer ( 73' O. Zieliński ).