STOLEM v OLIMPIC GDAŃSK

W niedzielne południe Stolem Gniewino 2001/2002 rozegrał kolejny mecz ligowy, przecinkiem był zespól Olimpic Gdańsk. W 8' goście wychodzą na prowadzenie po rzucie rożnym. Stolem szybko odpowiada trafieniami Igora Gawryszewskiego i Łukasz Hebla i na przerwę schodzimy prowadzą 2:1, jednak rezultat powinien być zdecydowanie wyższy, bowiem klarownych sytuacji w końcówce nie wykorzystali Igor I Hebelek. W drugiej części meczu stwarzamy klika groźnych sytuacji, jednak to goście strzelają dwie bramki i wywożą 3 pkt z Gniewina. Można powiedzieć, że przegraliśmy wygrany mecz, ilość niewykorzystanych sytuacji jest na pewno aspektem do poprawy, a gra zespołu obronnego z bramkarzami zostawia wiele do życzenia, tak jak zawodnicy trenują tak grają.

Stolem v Olimpic 2:3 (2:1) 22' Igor Gawryszewski, 31' Łukasz Hebel - 8' Krzysztof Gumiński, 52' Mateusz Kaczmarski, 63' Jakub Brzezicki.

Stolem : Sychowski - Blizna - Fusowski - Misielak - Lesnau - Styn - Richert - Pełkowski ( 51' Schroder ) - Slottke ( 67' Pieniążk ) - Hebel - Gawryszewski.