Stolem Cup 2017- Rocznik 2008

W minioną niedzielę Stolem był organizatorem turnieju dla drużyn z rocznika 2008. Udział w turnieju wzięło dwanaście drużyn, z czego gospodarze wystawili dwie drużyny. Poza lokalnymi ekipami, gościły u nas drużyny Byki Słupsk oraz Polonii Bydgoszcz. Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące i pełne wrażeń. Kibice również nie zawiedli, przybyło mnóstwo rodziców oraz rodzin zawodników, którzy bardzo mocno dopingowali swoje drużyny.

Zwycięstwo w całym turnieju odniósł zespół Portowca Gdańsk, pokonując w finale zespół Stolema I wynikiem 4:1. Druga drużyna Stolema zajęła III miejsce pokonując zespół Pogonii Lębork wynikiem 2:0. Zawody w wykonaniu naszych zawodników uważamy za bardzo udane. Wielkie gratulacje dla drużyn Stolema oraz dla Trenera Tadeusza.

W przerwie nie obyło się bez zawodów dla kobiet, które chętnie wzięły udział w konkursie rzutów karnych. W galerii można znaleźć zdjęcia z rozrywki, natomiast na facebook'owym profilu klubu wkrótce zamieścimy filmiki z tego wydarzenia.

Serdeczne podziękowania składam na ręce mam zawodników drużyny Stolema rocznik 2008, za przygotowanie sklepiku ze smakołykami, upieczenie ciast i innych produktów oraz za prowadzenie sprzedaży podczas zawodów. Po raz kolejny pokazałyście, że jesteście z drużyną i klubem.

Składy drużyn :

Stolem I

Tymoteusz Albecki (bramkarz), Olaf Bach, Cyprian Buja, Adrian Hoeft, Jan Thiel, Robert Domarus, Collen Garski

Stolem II

Marcin Domarus (bramkarz), Mariusz Styn, Kamil Jereczek, Kacper Lieske, Michał Szpara, Wojtek Dobrzewiński, Aleksander Block

Wyniki :

Mecze grupowe:

Stolem I – Klif Chłapowo 1:1 ( bramka : Robert Domarus )

Stolem II – Lew Lębork 0:0

Stolem I – Lider Dębogórze 6:0 ( bramki : Jan Thiel x3, Collen Garski x2, Adrian Hoeft x1 )

Stolem II – Błękitni II Wejherowo 3:0 ( bramki : Kacper Lieske, Aleksander Block, Wojtek Dobrzewiński )

Stolem I – Korona Żelistrzewo 1:1 ( bramka : Adrian Hoeft )