Stolem Cup 2017 – Rocznik 2007

W niedzielę 17.12.2017 klub Stolem Gniewino ponownie był gospodarzem turnieju. Tym razem rozgrywki odbyły się dla zawodników z rocznika 2007. W zawodach brało udział 10 drużyn z czego dwie wystawił gospodarz. Mecze odbywały się na wysokim poziomie sportowym jak i dopingu ze strony rodziców i kibiców. Mimo awarii prądu jaka się przydarzyła, nie z winy organizatora, zawody udało się bezpiecznie doprowadzić do końca. Drużyny organizatora okazały się być bardzo gościnne w turnieju, pozwalając gościom na osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Zwyciężyła zaprzyjaźniona drużyna Byki Słupsk, drugie miejsce zajęli Błękitni I Wejherowo, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Korona I Żelistrzewo. Stolem zajął miejsca piąte i ósme. Nasze drużyny grały w osłabieniu z powodu chorób zawodników, które nie pozwoliły na udział w zawodach.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Block z drużyny Błękitni Wejherowo. Najlepszy bramkarz to Fabian Mizierkiewicz z Byków Słupsk. Natomiast nagroda i tytuł króla strzelców trafił do Kacpra Serafina również z Byków Słupsk. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

W przerwie tradycyjnie odbyły się zawody dla kobiet, które chętnie wzięły udział w konkursie rzutów karnych. Zwyciężczynią konkursu została Pani Kaja Juha reprezentująca barwy Stolema Gniewino. Serdecznie Gratulujemy. Na facebook'owym profilu klubu wkrótce zamieścimy filmik z tego wydarzenia.

Serdeczne podziękowania składam na ręce mam zawodników drużyny Stolema rocznik 2007, za przygotowanie sklepiku ze smakołykami, upieczenie ciast i innych produktów oraz za prowadzenie sprzedaży podczas zawodów. Po raz kolejny pokazałyście, że Klub i Drużyna może na Was liczyć.

Tym turniejem kończymy rok 2017, który uważamy za bardzo udany dla Klubu i drużyn. Oczywiście nie osiadamy na laurach. Po przerwie świątecznej wracamy do treningów i ciężkiej pracy, aby w przyszłym roku wyniki były jeszcze lepsze.

Skład drużyn :

Stolem I

Wojtek Dobrzewiński (bramkarz), Piotr Czerwionka, Maksym Juha, Patryk Szur, Kacper Zagórowicz, Marcin Domarus.

Stolem II

Tomasz Drewa (bramkarz), Jan Thiel, Collen Garski, Igor Stanasiuk, Tymon Albecki, Cyprian Buja